Start2Bike
Volg ons op Facebook Volg ons op Twitter
 
Deelnemers
Wie doen er mee?

Benieuwd welke bikkels op 21 mei deelnemen aan Sixty60? Check de definitieve deelnemerslijst hieronder:

 

INDIVIDUELE CHALLENGE SIXTY60

# Voornaam Achternaam Start met… Starttijd
1 Marloes Koedam Mountainbiken 10:00
2 Monny Krant Trailrunning 10:00
3 Marcel Graumans Mountainbiken 10:02
4 Sven de Bock Trailrunning 10:02
5 Eline Horeman Veder Mountainbiken 10:04
6 Erik Seebus Trailrunning 10:04
7 André van Wolferen Mountainbiken 10:06
9 Tobias Bos Mountainbiken 10:08
10 Koen Spoorenberg Trailrunning 10:08
11 Sjaak Hop Mountainbiken 10:10
93 Wim Veldpaus Trailrunning 10:10
13 Bart van Elst Mountainbiken 10:12
14 Roelien Luijt Trailrunning 10:12
15 Wouter in 't Groen Mountainbiken 10:14
16 Erik Mastebroek Trailrunning 10:14
12 Pim  Veeger Mountainbiken 10:16
18 Marleen Boer Trailrunning 10:16
112 Jurgen Kocken  Mountainbiken 10:18
20 Annelore Van der Lint Trailrunning 10:18
21 Maarten Koudstaal Mountainbiken 10:20
111 Mike Huls Trailrunning 10:20
22 Christianne van Nieuwenhoven Mountainbiken 10:22

 

TEAM CHALLENGE SIXTY60

# Voornaam Achternaam Team Starten met… Starttijd
23 Peter Tilburg van Bananas Mountainbiken 10:30
24 Harald van Dongen Bananas Mountainbiken 10:30
33 Sander  Lesage Team Wildlike Trailrunning 10:30
34 Jan Van den Bossche Team Wildlike Trailrunning 10:30
27 Cor Wilders Wild Crow Leopard Mountainbiken 10:32
28 Harald Kraaij Wild Crow Leopard Mountainbiken 10:32
25 Jerry  Duinkerken Burning Dunes Trailrunning 10:32
26 Janna  Brand Burning Dunes Trailrunning 10:32
29 Wietse De Windt Sun Shine Trailrunning 10:34
30 Jeroen Celie Sun Shine Trailrunning 10:34
31 Michelle Boshoven Kiwi Cycle Mountainbiken 10:36
32 David Schreuder Kiwi Cycle Mountainbiken 10:36
37 Richard Klein Goldewijk Klein Goldewijk-Ribbers Trailrunning 10:36
38 Emiel Ribbers Klein Goldewijk-Ribbers Trailrunning 10:36
35 Jos Luijten MTBFUN Mountainbiken 10:38
36 Klaas Notenbomer MTBFUN Mountainbiken 10:38
41 Mireille Bombeld MiEr2 Trailrunning 10:38
42 Erik  Uilenhoed MiEr2 Trailrunning 10:38
39 Danielle Schouw Team Gerstel Mountainbiken 10:40
40 Pierre Gerstel Team Gerstel Mountainbiken 10:40
45 Johan van den Hoogen Team Latex Trailrunning 10:40
46 Danny Schoch Team Latex Trailrunning 10:40
43 Sander Klink Team Multisport Mountainbiken 10:42
44 Richard  Goedendorp Team Multisport Mountainbiken 10:42
49 Richard van Gils Team Vlissingen Trailrunning 10:42
50 Jeffrey Geerse Team Vlissingen Trailrunning 10:42
47 Danny Peters OK for work Mountainbiken 10:44
48 Wouter  de Lange OK for work Mountainbiken 10:44
53 Wendy  Kroesen Appeltje - eitje Trailrunning 10:44
54 Thea Segeren Appeltje - eitje Trailrunning 10:44
51 Sjaak Kruiswijk Trollators Mountainbiken 10:46
52 Edward  Jacobs Trollators Mountainbiken 10:46
57 Wim  van Paasen BreWi Trailrunning 10:46
58 Brenda Schuurkamp BreWi Trailrunning 10:46
55 Carolien Murre Team Tula en Bobo Mountainbiken 10:48
56 Roel Van Bernebeek Team tula en bobo Mountainbiken 10:48
61 Rob Habraken De Zandhappers Trailrunning 10:48
62 Coen Sanders De Zandhappers Trailrunning 10:48
59 Martin kievits Zeeuwse Prutsers Mountainbiken 10:50
60 Steffen Humer Zeeuwse Prutsers Mountainbiken 10:50
65 Suzan Hulzink Elferink-Hulzink Trailrunning 10:50
66 Stijn Elferink Elferink-Hulzink Trailrunning 10:50
63 Astrid Geerts Stoere Vrouwen Mountainbiken 10:52
64 Annemarie Grolleman Stoere Vrouwen Mountainbiken 10:52
67 Jacomina Eijkelboom From Utrecht with Love Trailrunning 10:52
68 Chantal  van der Geest From Utrecht with Love Trailrunning 10:52
114 Bart Koopmans MudSweatTrails Mountainbiken 10:54
17 Marc  Weening MudSweatTrails Mountainbiken 10:54
69 Susan  van Duijl MudSweatTrails Trailrunning 10:54
70 Charissa Koetsier MudSweatTrails Trailrunning 10:54
19 Wim Wennekens Team Wennekens - van Rhijn Mountainbiken 10:56
113 Gerard van Rhijn Team Wennekens - van Rhijn Mountainbiken 10:56
71 Lydie  Thomassen Vaude Trailrunning 10:56
72 Angelique Engelen Vaude Trailrunning 10:56
73 Silke  van den Berg Zo gaat de molen Trailrunning 10:58
74 Cees Piet Zo gaat de molen Trailrunning 10:58
75 Marcel Bohmer Nette Heren Trailrunning 11:00
76 Hans-Peter van Wersch Nette Heren Trailrunning 11:00
77 Henk Bos Bos Brothers Trailrunning 11:02
78 Edwin Bos Bos Brothers Trailrunning 11:02
79 Tijl  Schaap Camperlife! Trailrunning 11:04
80 Stefan Heistek Camperlife! Trailrunning 11:04
81 Klaas Ridder Hiep Hoi Trailrunning 11:06
82 Reinoud Wolter Hiep Hoi Trailrunning 11:06
83 Sebastiaan  den Brinker MaSe Trailrunning 11:08
84 Mathieu Verkade MaSe Trailrunning 11:08
85 Joeri  Vermeulen Tot straks! Trailrunning 11:10
86 Bonny van Sighem Tot straks! Trailrunning 11:10
87 Jeroen  van der Hoeven Team v.d. Hoeven - Eggenhuizen Trailrunning 11:12
88 Fred  Eggenhuizen Team v.d. Hoeven - Eggenhuizen Trailrunning 11:12
89 Ingrid Laffra ( 't is niet) gering Trailrunning 11:14
90 Gert Pels ( 't is niet) gering Trailrunning 11:14
91 Owen den Outer MudMatties Trailrunning 11:16
92 Maurits Glasbergen MudMatties Trailrunning 11:16
95 Rutger  Beekman R&B Trailrunning 11:20
96 Boudewijn Maas R&B Trailrunning 11:20
98 Annelore van der Lint Team Lint Steen Trailrunning 11:22
97 Mathieu Steen Team Lint Steen Trailrunning 11:22
117 Paul Boslooper Nunatak Trailrunning 11:24
118 Martine  Bakker Nunatak Trailrunning 11:24
120 Bart  van de Vossenberg Vos en Emmie Trailrunning 12:00
121 Mark van Lankveld Vos en Emmie Trailrunning 12:00

 

TEAM CHALLENGE 40-20

# Voornaam Achternaam Team Start met… Starttijd
99 Ronald Luijendijk A.S.A.P. Mountainbiken 11:30
100 Linda Van Hal A.S.A.P. Trailrunning 11:30
101 Corine Breeuwsma Team Breeuwsma - Hoogenboom Trailrunning 11:32
102 Bas Hoogenboom Team Breeuwsma - Hoogenboom Mountainbiken 11:32
103 Mark Kleinloog Team Kleinoog - Sprangers Mountainbiken 11:34
104 Marielle  Sprangers Team Kleinoog - Sprangers Trailrunning 11:34
105 Fleur Kuijten PaterEtFilia Trailrunning 11:36
106 Piet Kuijten PaterEtFilia Mountainbiken 11:36
107 Remco Van der Lee Team NO Talent Trailrunning 11:38
108 Hans Janssen Team NO Talent Mountainbiken 11:38
109 Gerben Aarnoudse Rug naar de kust Mountainbiken 11:40
110 Gerrit  Bouhuis Rug naar de kust Trailrunning 11:40
115 Ewald  Peters Team Willems - Peters Mountainbiken 11:42
116 Kees  Willems Team Willems - Peters Trailrunning 11:42
 
Praktische informatie

Om te zorgen dat jij goed voorbereid aan de start verschijnt, hebben we praktische informatie m.b.t. het evenement voor je op een rijtje gezet. Lees deze goed door!

 

Parkeren

 

Aanmelden

 

Wisselzone

 

Route

 

Reglement

 

BBQ

 

Contact  |  FAQ  |  Over ons Inloggen